sobota, 10 sierpnia 2013

Wariacje na temat łańcuszka cz.1

Srebrne łańcuszki z naszej oferty mają różne odcienie od niebieskawego srebra aluminium (lekkie a zaraz odporne na czynniki zewnętrzne), przez kolor białego (jasnego) srebra po kolor srebrny w odcieniu platyny (odporny na ząb czasu) i srebro oksydowane.
 Po lewej: Bransoletka podwójna z łącznikiem "Nieskończona miłość" i srebrnym krzyżykiem na delikatnym łańcuszku typu twist w kolorze jasnego srebra.
Po prawej: Łańcuszek typu ankier w roli bazy na charmsy, tu w wersji świątecznej z zawieszkami w kształcie choinki i prezentu z kokardą oraz "bombkami" ze szklanych perełek i biało-różowej kuli z drobnymi cyrkoniami.

 Bransoletki z dwu różnych łańcuchów typu twist (skręcone ogniwka) w odcieniach platyny. Bransoletka po lewej to baza na charmsy zakończona kotwicą, po prawej - szeroka bransoletka z obłym serduszkiem.

Męska bransoleta z grubego podwójnego łańcucha w kolorze platyny, z dużym zapięciem - karabińczykiem i łącznikiem z czterema zębatymi maskami. Na ręce wygląda niesamowicie. Jedyny takie egzemplarz.
Na zakończenie drobny łańcuszek użyty do długich kolczyków z koralikami gęsto wysadzanymi drobną cyrkonią.

Brak komentarzy: